Yastık Modelleri

Yastık Modelleri

Izgara Görünümü:
Hızlı Gör

100 Dilde Seni Seviyorum Fotoğraflı Yastık

109,90 TL

Bir insanın sevdiği kişiden sevildiğini duymak kadar o insanı bu hayatta daha fazla mutlu edecek bir şey yoktur kanaatimizce. İster vücut diliyle sevildiğini görmek, ister dudaklardan dökülen anlamlı veya anlamsız kelimelerle sevgisini işitmek en güzel mutluluk halidir doğrusu. Hani sevgi evrenseldir denir ya? İşte bu özel yastık, Türkçe başta olma..

Hızlı Gör

Aşkımızın Şehri Haritalı Yastık

109,90 TL

Aşkımızın şehri haritalı yastık sevgiliniz için özel olarak hazırlatabileceğiniz ve aynı gün kargo hizmetinden de yararlanabileceğiniz harika bir ürün seçimi. Böylesi güzel bir yastığı tercih etmiş olmakla kendinizden yana sevgilinize anlamlı ve ölümsüz bir hatıra bırakmış olacaksınız. Hediye seçme konusundaki klişelerinizi yıkın ve sevgilinizi ism..

Hızlı Gör

Biz Bize Mahkumuz Karikatürlü Yastık

119,90 TL

Sizin için hediye almanın ayrıcalıklı bir hale geldiğini söyleyebiliriz. Çünkü sevgilinizi mutluluktan havalara uçuracak ürünler bulmak, sandığınızdan daha kolay olacak. Bunlardan bir tanesi şüphesiz isme özel karikatürlü yastıklardır. Yapısından önce taşıdığı anlam ile sizin için ne kadar değerli olduğunu göstermiş olacaksınız. İlginizi çekecek ol..

Hızlı Gör

Bizim Güzel Aşkımız Fotoğraflı Yastık

109,90 TL

Sevgilinize, ona baktıkça aşkınızın heyecanını yeniden alevlendirecek romantik bir sevgililer günü hediyesi vermeyi planlıyorsanız, Bizim Güzel Aşkımız Fotoğraflı Yastık tam size göre bir hediye seçeneği. Aşağıya doğru sarkmış kalp simgeleri içerisine dilediğiniz romantik mesajı yazdırabilir ve 3 en beğendiğiniz fotoğraflarınızı Bizim Güzel Aşkımız..

Hızlı Gör

Canım Arkadaşım Fotoğraflı Şık Yastık

109,90 TL

Beğeninizi kazanacak olan birbirinden değerli fırsatlar ile tanışmaya hazır olun. Geçmişte yaşanan tüm zorluklara karşın ayrıcalıklı bir şekilde hediye seçimlerinizi yapmaya başlayacaksınız. Kalitesi ile sizleri memnun edecek olan ürünlere bir yenisi daha ekleniyor. Kişiye özel hediyeler bu fırsat kaçmaz diyeceğiniz en şık tasarımlardan olacak. ...

Hızlı Gör

Canım Arkadaşım Fotoğraflı Yastık

109,90 TL

En yakın dostlarımıza dünyaları hediye etsek yine de daha fazlasını hak ettiklerini düşünürüz. Çünkü sevgi paha biçilemez bir değerdir. Ama hediye konusunda işin bir de mali boyutu vardır. Yani sevdiklerimize hediye tercihlerinde bulunurken bütçemizle orantılı şekilde hareket etmek zorundayız. Bugün bu sayfada olmakla, hem arkadaşınıza sevginizi gö..

Hızlı Gör

Doğum Günü Takvimi Yastık

109,90 TL

Sadece Türkiye de değil; gezegende de bir ilk! Hediyemen.com iftiharla sunar... Doğduğun gün neler oldu takvimini birbirinden özel illustrasyonlarla hazırlayarak sevdiklerinizin doğum günlerine özel şık bir yastık modeli oluşturduk! Size de bu çok farklı ve acayip derecede orijinal doğum günü hediyesinin havasını atmak düşüyor. Sevdiklerinize doğum..

Hızlı Gör

Fotoğraflı Sihirli Yastık Gold

129,90 TL

Almayı planladığınız hediyelik eşyaların ardında klasikleştiğini düşünebilirsiniz. Ancak hediyemen ile tanıştığınız andan itibaren bu sorun tam anlamıyla geride kalacak. İlginizi çekecek ve harika hissettirecek olan fırsatları karşınızda bulacaksınız. Hediyelik eşya seçimlerinizi özel kılacak fırsatlar geliyor. Bunlarında başında ise kişiye özel si..

Hızlı Gör

Her Zaman Yanındayım Sevgilim Karikatürlü Yastık

119,90 TL

Orijinal tasarımlarıyla sevgilinizi hayretler içerisinde bıraktıracak ve onları çok şaşırtarak mutlu edecek kişiye özel yastıklar Hediyemende. Bilhassa da sevgilinize aşkınızı en güzel şekilde temsil edecek kişiye özel detaylar bu kez sevgilinize vereceğiniz yastık üzerinde hayat buluyor olacak. Aldığınız hediye her ne olursa olsun üzerinde düşünül..

Hızlı Gör

İsme Özel Sade Tasarımlı Yastık

109,90 TL

Aşk denen o tarifsiz duygu, tutku, heyecan, sevgi, mutluluk, kıskançlık ve bazen kavga ile tanımlanabilen sübjektif bir duygu iken, daha hala da kimsenin net bir şekilde tarifini ortaya koyamadığı en soyut olgudur da. Söz gelimi; isimlerinizle güzelleşecek ve sevgilinize verdiğinizde ona “seni seviyorum” mesajınızı doğal şekilde iletebileceğiniz b..

Hızlı Gör

İsminize ve Mesajınıza Özel 2li Yastık

209,90 TL

Hem Dekoratif Hem de Romantik Yastık Seti Aşkınızı, isminize ve mesajınıza özel olarak hazırlanacak yastıklara taşıyalım ister misiniz? 2li olarak beğeninize sunduğumuz bu romantik yastık seti üzerine isimlerinizin baş harfleri, isimleriniz ve Size özel dilediğiniz mesajlarınız yer alsın! Sevgililer günü için Ona anlamlı ve yıllar yılı kalıcı bi..

Hızlı Gör

Kadına Hediyelik Karikatürlü Yastık

114,90 TL

Hediyemen olarak her zaman en güzel yastıkları en ucuz hediye fırsatı ile almanızı sağlıyoruz. Kadına hediyelik karikatürlü yastık ise bunlardan yalnızca biri. Sevdiklerimi şaşırtacak bir hediye arıyorum diyenler için bu tasarım şaheseri yastığın harika bir fırsat olduğunu düşünüyoruz. Hediyemende sizlere doğum gününde sevdiklerinizi gülümsetecek f..

Hızlı Gör

Kadınlara Özel Çiçek Desenli Harf Yastık

109,90 TL

Genellikle birbirilerine önerdiğin bir hediyelik alışveriş sitesi var mıdır diye çok sorarız. Konu internetten hediye almak olunca bu konuda panik olmak ya da kuşkuya düşmek çok olası bir duygu elbette. Hediyemen bu konuda kendi güvenini sizlere rahatlıkla hissettiriyor ve sizlere sunduğu hediye seçenekleri için en kaliteli hizmeti veriyor. Hediye ..

Hızlı Gör

Kadınlara Özel İsimli Yastık

109,90 TL

Almayı planladığınız ürünlerin kalitesi ve yapısı seçimlerinizi doğrudan etkileyen unsurlardandır. Kişiye özel ürün çeşitliliği son zamanların en çok ilgi gören tasarımları arasında yer almayı başarıyor. Öyle ki hissettirdikleri ile son derece özel oluyor. Örneğin isme özel yastığı sevdiklerinize büyük bir mutlulukla armağan edebilirsiniz. Karşılık..

Hızlı Gör

Kedinizin Fotoğrafıyla Hazırlanacak Yastık

109,90 TL

Hemen şimdi kedinizin en tatlı fotoğrafını seçin ve dosya yükle alanından sistemimize yükleyerek ona özel bir yastık tasarlamamızda bizlere yardımcı olun. Son derece hoş ve dekoratif bir ürünümüz olan bu özel yastık modelimiz, kedinizin fotoğrafı ile hazırlanıyor. Lütfen fotoğraf yüklerken, daha kaliteli bir iş yapabilmemiz için kedi fotoğrafınızın..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 31 (3 Sayfa)