Telefon Kılıfları

Telefon Kılıfları

Izgara Görünümü:
Hızlı Gör

Aslan Temalı Samsung Telefon Kapağı

39,90 TL

Kapak arkasında şahane bir baskı kalitesiyle Aslan Temalı resminin yer aladğı bu Samsung kılıfını tercih etmeniz halinde, kapıda ödeme ile de satın alabileceğinizi biliyor muydunuz? Resim baskılı Samsung telefon kapakları onlarca, yüzlerce çeşit modelleri ile Hediyemen.comda sizlerle. Samsung akıllı cep telefonları için tasarladığımız Aslan Temalı ..

Hızlı Gör

Çifte Kumrular Romantik Telefon Kapakları

39,90 TL

Sevgilinizi özlediğiniz her dakika, cep telefonunuzun ekranını ters çevirmeniz yeterli olacak. Çünkü telefonunuzun kapağında, size gülümsemesiyle hayat veren sevgilinizin en güzel fotoğraflarından biri sizi bekliyor olacak! Kişiye özel olarak hazırlanan Çifte Kumrular Romantik Telefon Kapakları üzerine sevgilinizle birlikte en güzel fotoğraflarınız..

Hızlı Gör

Dont Touch My Phone Samsung Telefon Kılıfı

39,90 TL

Samsung Note serisi, Samsung Galaxy S6, S7, S8, S9 ve aşağıda listelenmiş diğer tüm Samsung modelleri için uygun kapak modellerine erişebileceğiniz Hediyemen kategorisinden siz de dilediğiniz kapağa anında erişebilirsiniz. Cep telefonunuza harika bir hava katacak olan Dont Touch My Phone temalı telefon kapağıyla, telefonunuzun dış tasarımı tam iste..

Hızlı Gör

Dünya Temalı iPhone Telefon Kapağı

39,90 TL

Hayatı renklendirecek iphone telefon kapağıyla sevdiklerinizin yüzünü güldürün. Tematik bir hediye alternatifi olan bu iphone telefon kapağı, gerçekten de sadece hayal kurularak tasarlanabilinecek ve örneğine sadece rüyalarda rastlanılabilecek bir hediye profili sergiliyor. Sevginin ve önemseme ifade şeklinin vücut bulmuş halidir hediye! Siz de se..

Hızlı Gör

Eiffel Kulesi Samsung Kapak

39,90 TL

Aşağıda listelenmiş olan tüm Samsung modelleri ile sorunsuzca kullanabileceğiniz Eyfel Kulesi temalı kapak, şimdi size bir TIK mesafede… Samsung telefonunuzu siz nasıl görmek istersiniz? Samsung cep telefonları için özel şekilde tasarladığımız Eiffel Kulesi tasarım kapaklarla dilediğiniz modelde tasarımlar telefonunuz üzerinde yer alıyor olacak. ...

Hızlı Gör

Evolution Samsung Kapak

39,90 TL

Evolution temasıyla oldukça dikkat çekici bir tasarıma sahip olan bu özel kapak, Samsung telefonunuzla harika bir uyum sergileyecek. Samsung cep telefonları için özel şekilde tasarladığımız Evolution tasarım kapaklarla dilediğiniz modelde tasarımlar telefonunuz üzerinde yer alsın. ...

Hızlı Gör

Filozof Adam iPhone Kapak

39,90 TL

Akıllı telefonunuz iPhonenizi bundan böyle ultra sağlam bir şekilde fiziksel darbelerden koruyacak olan Filozof Adam tasarımlı bu özel tasarım kapağa, tercih etmeniz halinde kapıda ödeme ile de sipariş verebileceğinizi artık biliyorsunuz! iPhone cep telefonları için özel şekilde tasarladığımız Filozof Adam tasarım kapaklarla en sevdiğiniz görseller..

Hızlı Gör

Fotoğraf Baskılı iPhone 5 Telefon Kılıfı

39,90 TL

iPhone Telefon Fotoğrafınızla Daha Güzel Sırdan ve standart telefon kılıflarını iPhone 5 Telefonunuza yakıştıramıyor musunuz? O halde iPhone 5 telefonunuzu fotoğrafınızla süslemeye var mısınız? Üzerine en güzel fotoğraflarınızı taşıyabileceğiniz Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı iPhone 5 Telefon Kılıf ile cep telefonunuza can verebilirsiniz. Fotoğraf..

Hızlı Gör

Gelin Kız Karikatürlü Iphone Kapak

44,90 TL

Kişiye özel karikatürlü iphone kapaklar, internet dünyasında göremeyeceğiniz kadar bol çeşitte ve uygun fiyatlarda şimdi hediyemende. Hediye edeceğinizi sevdiklerinizin karikatürüyle hazırlanacak olan kişiye özel hediye karikatürlü iphone kapak, en esprili hediye olarak hediyemende. Sevdiklerinize vereceğiniz hediye basit tarzda bir şey kesinlikle ..

Hızlı Gör

Hiçbir Yere Bırakmam Karikatürlü Iphone Kapak

49,90 TL

Sizi mutlu eden ve her zaman yanınızda bulunan sevgiliniz için ne alsanız, bir türlü yeterli olmayacağını düşünebilirsiniz. Bazen hediyelik seçimleri oldukça zorlu haller alabilir. Ancak bu sancılı durum artık sizin için geride kalıyor. Sizin için özel olan sevdiklerinize bu duyguyu tam anlamıyla geçirebileceksiniz. Karikatürlü iphone kapaklar saye..

Hızlı Gör

Kafatası Temalı iPhone Telefon Kapağı

39,90 TL

Dikkat çekici tasarımlara sahip resimli iPhone telefon kapakları artık Hediyemen.com sayfalarında. İphone telefonunuzu siz nasıl görmek istersiniz? iPhone cep telefonları için özel şekilde tasarladığımız Kafatası Temalı tasarım kapaklarla dilediğiniz modelde tasarımlar telefonunuz üzerinde yer alıyor olacak. ...

Hızlı Gör

Kara Delik iPhone Kapak

39,90 TL

iPhone akıllı cep telefonunuzu bundan böyle ultra sağlam bir şekilde darbelerden koruyacak olan Kara Delik resimli bu özel tasarım kapağa, kapıda ödeme ile de sipariş verebileceğinizi artık biliyorsunuz! iPhone cep telefonları için özel şekilde tasarladığımız Kara Delik tasarım kapaklarla dilediğiniz modelde tasarımlar telefonunuz üzerinde yer alsı..

Hızlı Gör

Kedi Temalı iPhone Telefon Kapağı

39,90 TL

Sevdiklerinize bizzat ihtiyaçlarına yönelik bir hediye tasarlatmak veya vermek istiyorsanız, kedi resimli iphone telefon kapağı tercih edebilirsiniz. Yaşamı daha pozitif ve neşeli kılacak olan bu güzel iphone telefon kapağıyla siz de sevdiklerinizin yüzünde mutluluk ifadesi oluşturabilirsiniz. Sevdikleriniz bu telefon kapağını severek kullanacak ve..

Hızlı Gör

Kişiye Özel Bulmacalı iPhone Telefon Kılıfı

39,90 TL

Hadi Bu Bulmacayı Çözün Bakalım iPhone telefonu olan sevdiklerinize sürpriz bir hediye hazırlamak ister misiniz? Üzerine istediğiniz özel mesajınızı yazdırabileceğiniz Kişiye Özel Bulmacalı iPhone Telefon Kılıfı ile telefonunuza çarpıcı bir görünüm kazandırabilirsiniz...

Hızlı Gör

Kişiye Özel Fotoğraflı iPhone 4/4S/5 Kılıfları

39,90 TL

iPhone Telefonunuz Size Özel iPhone telefonunuzun kapağı tamamen size özel olsun ister misiniz? O halde hemen, şu an tasarım gücününüzü harekete geçirme vakti! Üzerine seçeceğiniz fotoğrafın basılacağı Kişiye Özel iPhone 4/4S/5 Kılıfları ile, cep telefonunuzu diğer telefonlardan ayrıcalıklı kılabilirsiniz...

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 31 (3 Sayfa)