Tavla-Okey Takımları

Tavla-Okey Takımları

Izgara Görünümü:
Hızlı Gör

Babalara Özel Okey Takımı

449,90 TL

Babalara Özel okey takımı sayesinde bu oyunu severek oynayan sevgili babanıza mükemmel bir hediye satın alabilirsiniz. Sadece babalar gününde değil, normal zamanda da babaya hediye vermek dünyanın en güzel şeylerinden biridir. Çünkü babamıza vereceğimiz özel bir hediye ile, bizim için sayısız fedakarlıkta bulunan sevgili babamıza sevgimizi şık bir ..

Hızlı Gör

Canım Babam Ahşap Tavla Seti

349,90 TL

Her babanın zevk ve eğlence anlayışı farklılık göstermektedir. Mesela bazı babalar da tavla oynamayı çok sever. Eğer sizin de babanız gerçek bir tavla ustasıysa ve en eğlenceli bulduğu şey tavla oynamaksa Canım Babam Ahşap Tavla Setini asla kaçırmayın deriz. Son derece kaliteli ceviz ağacı kaplamasıyla hazırlanmış olan pırıl pırıl bu ahşap tavla se..

Hızlı Gör

İsme Özel Ahşap Tavla

349,90 TL

Sahibinin ismine özel olarak hazırlanacak kaliteli ahşap malzemeden yapılmış bu şık tavla seti ile tavla oynamaya meraklı tüm sevdiklerinize heyecan verici bir hediye hazırlatabilirsiniz. Türk Erkeklerinin en eski ve en geleneksel eğlencelerinden biri hatta birincisi olan Tavla Oyununu kişiye özel hale getirerek bu oyuna gönül vermiş dostlarınıza e..

Hızlı Gör

Kişiye Özel İsim Yazılı Ahşap Tavla Seti

349,90 TL

Meraklısı iki kişi, iki zar ve otuz taşla oynanan milli bir oyun, hararetli bir kapışma! Ne yapalım? Bu da bizim eğlence anlayışımız. Çünkü biz milletçe tavla oynamayı çok seviyoruz... İşte karşınızda tavla meraklılarını çok heyecanlandıracak ve bir hayli sevindirik edecek isme özel tavla seti! Kişiye özel olarak hazırlanan bu zarif tavla seti ile ..

Hızlı Gör

Kişiye Özel Okey Takımı

449,90 TL

Okey, arkadaş ortamlarının en renkli, en atışmalı ve tabi ki de eğlencesi en bol oyunlarından biridir. Oyun masası etrafında esprilerin havada uçuştuğu, arkadaşlık ilişkilerinin daha da sağlamlaştırıldığı bu harika oyunu bu kez size özel hale getiriyoruz. 4 adet ahşap ıstakası üzerine dilediğiniz isimlerin yazılı olacağı Kişiye Özel Okey Takımıyla ..

Hızlı Gör

Sevgililer Günü Mesajlı Büyük Boy Tavla Seti

349,90 TL

Sevgililer gününde erkek arkadaşınıza oynamaktan en fazla keyif aldığı oyunu romantik mesajnız ile birlikte sunmaya var mısınız? Evet, kabul ediyoruz çok sıra dışı bir armağan olacak ama siz de karar verirseniz biz talimatınıza hazır durumdayız! Bu konuda kendinize güveniyorsanız, hediyemen ayrıcalıklarından yararlanarak, günün yıldızı olacak ürünl..

Hızlı Gör

Sonsuz Aşk Sevgililere Özel İsimli Tavla

349,90 TL

Sizi olduğu kadar vereceğiniz kişiyi de etkileyecek bir tasarım bulmanın kolay olmadığını düşünüyor olabilirsiniz. Ancak parmaklarınızın ucundaki fırsatlardan yararlanmaya başlayarak, erkek sevgiliniz için unutulmaz izler bırakacak armağanı hemen seçebilirsiniz. İlk akla gelecek olan ürünlerden biri isme özel sonsuz aşk temalı tavla seti olacaktır...

Hızlı Gör

Sonsuza Dek Seninle Sevgiliye Özel Tavla

349,90 TL

Türk erkeklerinin en sevdiği ve en eğlenceli oyun olarak gördüğü tavlayı bu kez size özel hale getiriyoruz. Erkek arkadaşınıza, üzerinde isimlerinizin yazılı olacağı romantik tasarımlı bu tavlayı hediye edebilirsiniz. Sürprizlerin amacı sevdiklerinizi sevindirmek olduğu kadar heyecanlandırmaktır da. Bu nedenle şaşırtıcı tavla tercihi isabetli karar..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)