Sertifikalar

Sertifikalar

Izgara Görünümü:
Hızlı Gör

Aşk Bileti Sertifikası

139,90 TL

Kemerlerinizi bağlayın, çünkü mutluluğa uçacaksınız! Bayanlar ve baylar, işte karşınızda Türkiyede bir ilk. Kişiye özel olarak hazırlanan ve uçak bileti şeklindeki tasarımıyla eminiz ki bir çok aşığın duygularına cevap verecek Kişiye Özel Aşk Bileti Sertifikası ile tanışın! Sevgilinize aşkınızın uçuş biletini hediye ederek, rötar yapmadan uzun mesa..

Hızlı Gör

Aşkını Ağaçlara Kazıdım Çerçeve

139,90 TL

Adını Ağaçlara Yazdım Sevgilim Bak Sevgilim! Bu da bizim aşk ağacımız... Tıpkı eski yıllarda olduğu gibi, siz de sevgilinize olan duygularınızı nostaljik bir şekilde; Yani bir ağaç kavuğu üzerine kalp çizip, ortasına da isimlerinizi kazıyarak Ona romantik bir sürpriz mi yapmak istiyorsunuz? İşte karşınızda kişiye özel olarak hazırlanan, üzerine ..

Hızlı Gör

Aşkını Kumlara Yazdım Çerçevesi

139,90 TL

Adını Kumlara Yazdım Aşkım. Sonsuz bir gökyüzü, engin denizler, uçsuz bucaksız kumsallar, insanı başka diyarlara götüren dalga sesleri ve kollarınızda Sevgiliniz! Bundan daha büyük bir mutluluk var mı acaba? Eğer Sevgilinize aşkınızın büyüklüğünü tarif ederken, Seni gökyüzündeki yıldızlar; yeryüzündeki kum taneleri kadar çok seviyorum diyorsanız, i..

Hızlı Gör

Ayrı Şehirlerdeki Sevgililere Özel Aşk Sertifikası

139,90 TL

Aşklarını birbirinden ayrı şehirlerde yaşamak zorunda kalan hasret dolu gönülleri bu romantik sertifika ile buluşturuyoruz. Üzerinde Türkiye haritası bulunan ve sevgilinizle yaşadığınız şehirleri kalp simgesiyle göstererek romantik bir hüviyete taşıdığımız Ayrı Şehirlerdeki Sevgililere Özel Aşk Sertifikası, uzaktaki sevgilinize verebileceğiniz en e..

Hızlı Gör

Birbirini Tamamlayan Sevgililer Sertifikası

139,90 TL

Bu hayatta bazı ikili lezzetler vardır, birini yanından çekseniz o şey lezzettinden çok şey kaybeder. Mesela örnek vermek gerekirse, çayla simit hepimizin çok beğendiği mükemmel ikililerdendir. Ya da kuru fasulye ile pilav veya rakı ile balık gibi! Eğer Siz de sevgiliniz yanınızda olmadığında kendinizi eksik hissediyorsanız, bunu Ona esprili bir he..

Hızlı Gör

Erkeklere Özel Doğum Günü Posteri

34,90 TL

Erkek arkadaşınızın doğum günü yaklaşıyor ve ona sürpriz bir doğum günü partisi hazırlamayı düşünüyorsanız, partilerin olmazsa olmazı posterler artık hediyemen.comda. Üzerine erkek arkadaşınızın fotoğrafını ve doğum günü mesajınızı yazdırabileceğiniz bu posteri ister çerçeveli olarak sevgilinize hediye edebilir, isterseniz de birden çok bastırarak..

Hızlı Gör

Gökyüzündeki Yıldızlar Kadar Seviyorum Sertifika

139,90 TL

Dünyadaki hiçbir şey sevginizin boyutlarını Ona anlatmakta kifayetsiz kalıyorsa, gözünüzü gökyüzüne çevirin deriz. Mesela Samanyolu Galaksisindeki tüm yıldızlara veya evrendeki parıldayan trilyonlarca yıldızlara ne dersiniz? Biricik sevgilinize olan koskocaman aşkınızı ifade etmekte kullanabileceğiniz ve eminiz ki mutluluktan ayaklarını yerden kese..

Hızlı Gör

İsim Baş Harfine Özel Dekoratif Çerçeve

139,90 TL

Güzel isminizin baş harfine özel olarak hazırlatabileceğiniz Çiçek Motifli İsim Baş Harfli Çerçeve ile duvarınıza estetik bir hava katabilirsiniz. Son derece şık ve kişiye özel bir ürün olan bu özel çerçeve, hem evinizi süsleyecek; hem de isminize vurgu yapacak. Dilerseniz eşinizin veya sevgilinizin isminin baş harfine özel olarak 2 adet çerçeve ol..

Hızlı Gör

Kişiye Özel 100 Dolar Banknot

139,90 TL

Ne Dolar; Ne Dolmaz... Ne kadar zengin olursam olayım, sevdiklerimi paraya asla değişmem... diyenlerdenseniz Kişiye Özel Fotoğraflı 100 Dolar sizin için. Orijinalinde Amerikan Eski Başkanlarından Benjamin Franklinin resminin yer aldığı 100 Dolar Banknot üzerine bu kez sevdiklerinizin fotoğrafı yer alıyor. Özel siyah çerçevesi içerisinde fotoğraf..

Hızlı Gör

Kişiye Özel Arama Motoru Sertifika

139,90 TL

Arama Motoru ile sürprizini yap! Sevdiklerinize Arama Motoru görsel aramalar ile harika bir sürpriz yapmaya ne dersiniz? Üzerine Dünyanın en güzel kızı ya da en yakışıklı erkeği? ,Yılın en gözde çifti,Annelerin en iyisi? gibi istediğiniz mesajı yazdırabileceğiniz, fotoğraflarınıza ve isimlerinize özel olarak hazırlanacak Kişiye Özel Arama Motoru..

Hızlı Gör

Kişiye Özel Aşk Koordinatları A3 Çerçeve

179,90 TL

Yaşadığımız şehir, ancak sevdiklerimizle güzel ve anlamlıdır. Nerede olursak olalım; ister koca bir metropolde, ister kimselerin ismini duymadığı küçük bir ilçede. Yeter ki orada içimizi heyecanlandıran, kalbimizi mutlu eden bir sevdiğimiz olsun! Bir şekilde uzak kaldığınız ve Ona kavuşmak için gün saydığınız biricik sevgilinize, sizden ayrı kaldığ..

Hızlı Gör

Kişiye Özel AŞK Üniversitesi Diploması

139,90 TL

Bir sevgilide aradığınız tüm kriterleri (anlayış, hoş görü, sevgi, saygı, cömertlik, fedakarlık gibi) fazlasıyla karşılayan biricik sevgilinize esprili bir hediye vererek yüzünde gülücükler oluşmasını sağlayabilirsiniz. Nasıl mı? Örneğin sevgilinize, kalbinizden tam not aldığını ifade eden Kişiye Özel AŞK Üniversitesi Diploması hediye ederek mutlu..

Hızlı Gör

Kişiye Özel Aşkımızın Haritası Sertifikası

139,90 TL

Aramızda dağlar, ovalar, denizler, ormanlar, göller, şehirler olsa da bize vız gelir, tırıs gider... Eğer siz de böyle düşünüyorsanız, başka şehirde yaşayan uzaktaki sevgilinize kocaman aşkınızı gösterebileceğiniz orijinal bir hediye sürprizi ile yanınızdayız. Tamamen size özel olarak hazırlanacak olan ve bulunduğunuz şehir ile sevgilinizin yaşadığ..

Hızlı Gör

Kişiye Özel Doğduğun Gün Ne Oldu Takvimi

39,90 TL

Doğum Günü Tarihine Özel Takvim Sevdiklerinize doğum gününde çok orijinal bir hediye vermeye hazır mısınız? Bu öyle bir hediye seçeneği ki, hem son derece şaşırtıcı, hem de yaşam boyunca unutulmayacak türden! Hemen bir ip ucu verelim mi? Şöyle ki; Kendinizin veya sevdiğiniz birinin doğum Günü tarihini yazıyorsunuz ve belirttiğiniz bilgi doğrul..

Hızlı Gör

Kişiye Özel En İyi Öğretmen Sertifikası

139,90 TL

Öğretmeninizi Çok Mutlu Edeceksiniz. Bir insanı insan yapan en önemli unsur; yeni bir şeyler keşfetme ve öğrenme arzusudur. Daha çocuk yaşlarımızdan itibaren biz öğrencilerine hayata, bilime, kültüre, tarihe dair yepyeni bilgiler öğreten sevgili öğretmenlerimiz küçük bir teşekkür mahiyetinde özel bir sertifika tasarladık! Öğretmeninizin ismine, ..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 31 (3 Sayfa)