Kalem Modelleri

Kalem Modelleri

Izgara Görünümü:
Hızlı Gör

Anneye Hediye Kişiye Özel Defter ve Kalem

109,90 TL

Annelere alınabilecek en özel hediyelerden biri bu defter ve kalem olsa gerek. Gözlerimizi dünyaya ilk açtığımız andan itibaren bir an bile bizleri sevmekten vazgeçmeyen annelerimize, sevgimizi bizlerde her zaman hissettirebilmeliyiz. Bunu bazen hediye alarak yapabileceğimiz gibi bazen ise sadece bir sarılmayla yapabiliriz. Yüreklerini ısıtacak ola..

Hızlı Gör

Arkadaşa Hediye 2li Siyah Kalem Seti

99,90 TL

Mükemmel ayrıcalıklar ile beraber avantajlı olacağınız birbirinden özel kalemleri değerlendirebileceksiniz. Arkadaşınıza doğum gününde vereceğiniz hediyeniz olacak kalem seçimleriniz şimdi hiç olmadığı kadar bol ürü çeşitliliği içinden tam da sevginize uygun bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Ardından istediğiniz bir özel gününde harika bir sürprizle..

Hızlı Gör

Arkadaşa Hediye Fotoğraflı Defter ve Kalem

109,90 TL

Arkadaşlarımızı gerçekten en mutlu edecek hediye hangileridir? Bizim bu konuda size aktaracağımız süper bir önerimiz var. Görselde yer alan ve hem özellik, hem de ürün detaylarına rahatlıkla ulaşabileceğiniz bu orijinal defter ve kalem. En güzel anların doğmasında hediyeler önemli rol üstleniyor. Her anı özel hale getirebilecek olan yollardan birid..

Hızlı Gör

Arkadaşa Hediye İsme Özel Kalem

59,90 TL

Herkesin sevmeye sevilmeye ihtiyacı vardır. Hepimizi için en kıymetli duygulardan bir tanesidir. Arkadaşlarımıza bunu hissettirmek bile çok mutlu etmenin temelindedir. Sizler de arkadaşlarınız için böylesi armağanlar alabilirsiniz. Kişiye özel bu kalemle arkadaşlarınızın yüzlerini güldüreceğiniz tasarımların sizi çok memnun edeceğini söyleyebiliriz..

Hızlı Gör

Babalar Günü Hediyesi Kalem Seti

79,90 TL

Kalemler, özellikle iş dünyasındaki kimseler için düşünülebilecek pratik hediyelerdendir. Ancak bizim babalar günü için sizlere sunduğumuz bu şık sunumlu kalemlerin, diğer kalem modellerinden fazla olarak güzel artı özellikleri var. Örneğin hem beyaz renkteki şık kutusunu, hem de içerisinde yer alan biri tükenmez, diğeri ise uçlu kalemini biricik b..

Hızlı Gör

Babalar Günü Temalı Kalem Seti

79,90 TL

Bu hayattaki en kıymetlilerinizden biri olan sevgili babanıza, iş yaşamında keyifle kullanabileceği şık bir kalem seti armağan etmeyi düşünebilirsiniz. Katıksız bir sevgiyi temsil eden beyaz renkteki kutusu ve içerisinde yer alan 2 adet zarif beyaz kalemi ile Babalar Günü Temalı Kalem Seti, sevgili babanızı bu babalar gününde mutlu edebileceğiniz e..

Hızlı Gör

Babalara Özel Metal Kutuda Kalem

69,90 TL

Kişiye özel metal kutusu ve yine üzerine isim yazılabilir şık tükenmez kalemiyle Babalara Özel Metal Kutuda Kalem, başta babalar günü olmak üzere babanıza diğer tüm özel günlerde alabileceğiniz en kullanışlı armağanlardan biri. İş yaşamındaki başarılarıyla göğsünüzü kabartan ve aynı zamanda babanız olduğu için de size kendinizi çok şanslı hissettre..

Hızlı Gör

Babaya Hediye Kişiye Özel Defter ve Kalem

109,90 TL

Canımız kadar sevdiğiniz babamıza hediye almak istediğimiz zaman en iyisini isteriz. En iyisini bulmak ise şimdi Hediyemen ile kolaylaşıyor. Hediyemen kalitesi ile bol ürün çeşitliliğini keşfettiğiniz andan itibaren en uygun hediyeyi sevgili babanız için bulmuş olacaksınız. Babalar günü hediyesi baktığınız zamanlarda biricik babanıza hediye olarak..

Hızlı Gör

Bayana Hediye İsme Özel Kırmızı Kalem

59,90 TL

En güzel dakikalar, neşe dolu anlar için sevdiklerinize sürpriz yapabilirsiniz. Özel günlerinde sevdiklerinizi yalnız bırakmayarak, hediyeler verebilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu görmenin yaşatacağı sevinç ve güzel duygular harika olacaktır. Yüz güldüren tasarımlar hediyemen ile sizleri bekliyor. Bu sayede seçimlerinizi de büyük bir kolaylıkla yapa..

Hızlı Gör

Deri Kılıfında İsme Özel Kalem

159,90 TL

Öğretmenlerinize kişiye özel bir kalem hediye aldığınızda, emin olun ki bu kalemin bir eşi veya benzeri hiç kimsede olmayacaktır. Çünkü yalnızca hediye ettiğiniz sevgili öğretmeninizin kendi ismine özel bir kalem olarak hazırlanmıştır. Öğretmenler gününde branş öğretmenlerinize veya sınıf öğretmeninize ne alınır sorunuzu isme özel olması ve şıklığı..

Hızlı Gör

Dosta Hediye Kişiye Özel Defter ve Kalem

109,90 TL

Hediye aldığınız zaman sadece sevdiklerinizi değil, kendinizi de mutlu etmiş olacaksınız. Çünkü mutluluklar paylaştıkça çoğalır ve bulaşıcı bir özelliği vardır. Aldığınız bir hediyenin yüz güldürmesi bile içinizi ısıtacak bir durumdur. Hediyemen bu doğrultuda en güzel fırsatları sunuyor. Sizleri hep en iyi ve ayrıcalıklı hissettirecek olan deneyiml..

Hızlı Gör

Erkeğe Hediye İsimli Beyaz Kalem

59,90 TL

Erkeğe doğum günü için güzel sözler ile birlikte sunulduğunda bu orijinal kalemin mutluluk adına neler yapabileceğine eminiz ki siz bile çok şaşıracaksınız. Oldukça profesyonel detaylarla hazırlanmış olan bu kalem, özellikle kişiye özel detayıyla da parıldıyor olacak. Sevdiklerinizi mutlu hissettirecek olan kişiye özel kalemleri kaçırmayın. Uygun f..

Hızlı Gör

İsme Özel Hediyelik Şık Kalem

59,90 TL

Güzel bir söz eşliğinde arkadaşınıza sunabileceğiniz isme özel hediyelik kalem bir ömür boyu unutulmayacak. Sevginizi ortaya çıkaracak ve en güzel şekilde yaşatacak olan fırsatları kaçırmamalısınız. Beğenilerinize sunduğumuz kişiye özel tasarım kalemler ile beraber bunu başarabileceksiniz. Hediyelik kalem seçimlerinizi özel hale getiren fırsatları ..

Hızlı Gör

İsme Özel Metal Kutulu Tükenmez Kalem

69,90 TL

Söz uçar yazı kalır misali, siz de gönül bağı kurduğunuz sevdiklerinize kalıcı bir hediye vererek sevginizi her zaman hatırlanabilir kılabilirsiniz. İster yeni iş hediyesi olarak arkadaşlarınıza, ister babanıza veya öğretmeninize, isterseniz de özel gün hediyesi olarak sevgilinize armağan edebileceğiniz İsme Özel Metal Kutulu Tükenmez Kalem artık s..

Hızlı Gör

İsme Özel Rapido Siyah Kalem

59,90 TL

Şeffaf kalem kutusu tasarımıyla hayli şık bir kalem kutusu içerisinde siparişinizi verirken yazacağınız adrese hızlıca teslimatı yapılacak olan isme özel rapido siyah kalem, ucuz fiyatıyla da yüzünüzü güldürecek! Siz de hem şık, hem de ucuz kalem nereden sipariş verilir diyorsanız, hediyemenin kalem çeşitlerini görmeden hemen karar vermeyin deriz. ..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 31 (3 Sayfa)