Çikolatalar

Çikolatalar

Izgara Görünümü:
Hızlı Gör

Arkadaşa Geçmiş Olsun Çikolatası

99,90 TL

Evde veya hastanede hasta yatağındaki sevdiklerinize ne hediye alınacağınıza dair kafanızda binlerce soru işaretinin olması gayet doğal. Özellikle spesifik olarak geçmiş olsun hediyeleri bulabilmek zor. Ya da nokta atışı olabilecek geçmiş olsun hediyeleri oldukça az Bu da haliyle hediye tercihlerinizi direkt şekilde etkileyebilecek bir meseledir. ..

Hızlı Gör

Çiçek Motifli Geçmiş Olsun Çikolata Kutusu

99,90 TL

Hasta yatağındaki veya hastane ortamındaki sevdiklerinizin moralleri muhtemelen şu sıralara oldukça bozuk durumdadır. Peki, morali bozuk olan sevdiklerinize dünyanın en tatlı sürprizi ile moral vermek ister misiniz? Sevdiklerinize geçmiş olsun hediyesi olarak verebileceğiniz bu özel çikolata kutusuyla, kendilerine en fazla morale ihtiyaç duydukları..

Hızlı Gör

Doğum Gününe Özel Mesajlı Çikolata 10lu

99,90 TL

Yeni Yaşın Kutlu Olsun... Yeni yaşını kutlayacak olan tüm sevdiklerinize, lezzetli ve aynı zamanda anlamlı bir hediye vermek ister misiniz? O halde içerisinde birbirinden farklı 20 adet kalpli kartlarda doğum günü kutlama mesajlarından ve 10 adet Doğum Günün Kutlu Olsun yazılı sütlü çikolatalardan oluşan hediye kutusu tam size göre. Doğum Gününe..

Hızlı Gör

En Yakın Arkadaşa Özel Çikolatalar

99,90 TL

Sizinle gülüp, sizinle ağlayan, acı tatlı her anınızda tıpkı ailenizden biriymişcesine yanınızda olmaya çalışan en sevdiğiniz arkadaşınıza tatlı mı tatlı bu özel çikolatalardan yaptırmaya var mısınız? Üstünde dostluğu ifade eden serçe parmaklarıyla birbirlerine kenetlenmiş simge yer alan ve arkadaşınızın ismine ve kişisel mesajınıza özel olarak haz..

Hızlı Gör

Erkeğe Çikolatalı Doğum Günü Kutusu

119,90 TL

Çikolata Dolu Cam Kavanoz Erkek arkadaşınıza, eşinize veya babanıza doğum gününde çikolata hediye edin ki, yeni yaşına tatlı bir başlangıç yapsın! İşte karşınızda içerisinde 24 adet fotoğraf baskılı kişiye özel çikolata bulunan ve erkekler için özel olarak tasarladığımız hediyelik doğum günü kutusu! Hem içindeki çikolataların; hem de kutusunun k..

Hızlı Gör

Fotoğraflı Geçmiş Olsun Çikolatası

99,90 TL

Kutusu ve çikolataları üzerine hasta yakınlarınıza moral verecek kendi fotoğraf baskılarının yer alacağı ve geçmiş olsun mesajınızla hazırlanacak olan bu özel çikolata hediyesi, şimdi Hediyemen.com’da. Her bütçeye hitap etsin düşüncesi ile 16’lı, 32’li ve 48’li adetlerde tasarladığımız bu tatlı sürprizle hasta yatağındaki sevdiklerinize tatlı bir h..

Hızlı Gör

Geçmiş Olsun Kare Çikolata Kutusu

99,90 TL

Eşinize, dostunuza, ahbabınıza geçmiş olsun dileklerinizi, bozulan ağız tatlarını yerine getirecek olan Geçmiş Olsun Çikolata Kutusu ile iletebilirsiniz. Üzerine hediye etmek istediğiniz kişinin ismini yazdırabileceğiniz çikolata dolu Kutu, kişiye özel olarak hazırlanıyor. İçerisinde geçmiş olsun temenninizi yazdıracağınız sütlü çikolatalar bulunan..

Hızlı Gör

Gıda Mühendisi Temalı Çikolatalar

99,90 TL

Tüm canlılar için gıda hayati bir önemdedir. Gıda kaynaklarının değerlendirilmesi, insan sağlığına uygun hale getirilmesi, nüfusun sağlıklı beslenebilmesi gibi sebepler gıda mühendisliği branşını oldukça gözde bir hale getirmiştir. 7den 70e herkesin çok sevdiği sütlü çikolata lezzetleri ile gıda mühendisi arkadaşınıza harika bir çikolata kutusu ver..

Hızlı Gör

Kabahatliyim Beni Affet Çikolatası

149,90 TL

Hayatın olağan akışı içerisinde bazen kabahatlerimiz de olabiliyor. Ancak şimdi ah vah etmenin hiç zamanı ve yeri değil. Sevgilinizden kabahatiniz veya kabalığınız için özür dilemeniz gerekiyorsa, bunu Ona tatlı ve sempatik hediyelerle göstermek en etkileyici yol olabilir. İşte karşınızda sevgilinizden etkileyici şekilde özür dilemenizi sağlayacak ..

Hızlı Gör

Kadınlar İçin Çikolatalı Doğum Günü Kutusu

119,90 TL

Fotoğraflı Çikolata Kavanozu Bayan sevgilinizin, kız arkadaşlarınızın, eşinizin, annenizin, kısacası tüm bayan sevdiklerinizin doğum günlerini şık ve bir o kadar da tatlı bir doğum günü hediyesi ile kutlamaya ne dersiniz? Kadınlara özel olarak hazırladığımız çikolata dolu kavanoz, hem çok etkileyici; hem de çok lezzetli! Üzeri fotoğraf baskılı k..

Hızlı Gör

Kalp Kutuda Fotoğraflı Çikolatalar

149,90 TL

Enfes Lezzeti ile Fotoğraf Baskılı Çikolatalar Kalbinizi sevgiyle açtığınız sevdiklerinize tatlı mı tatlı bir hediye vermeye ne dersiniz? Kişiye özel olarak hazırlanan fotoğraflı çikolatalar ile sevdiklerinize en güzel sürprizlerden birini yapabilirsiniz. Romantik minik kalpler, gül yapraklarıyla süslediğimiz ve son derece şık kırmızı kalp kutus..

Hızlı Gör

Kalp ve Gül Motifli Sevgili Çikolataları

99,90 TL

Özel anlar unutulmamalıdır. Bizleri heyecanlandıran ve mutlu hissettiren özel anlar ise ancak beş duyu organımıza birden hitap ettikleri ölçüde unutulmaz olabilmektedirler. Güzel ve mutlu anlarınızı çikolataların damak zevkine hitap eden eşsiz lezzetleri ile tatlandırarak unutulmaz anılarınıza bir yenisini daha ekleyebilirsiniz. Harika bir kutu su..

Hızlı Gör

Kişiye Özel Aşk Çikolata Konservesi

119,90 TL

Tatlı şekilde başlayıp, tatlı şekilde devam eden aşkınızda sevgilinize duyduğunuz hislerinize ancak çikolata dolu bir hediye izah getirebilir. İşte karşınızda Türkiyede bir ilk! En tatlı aşıklara özel olarak hazırladığımız sürpriz mi sürpriz bir çikolata konserve kutusu! Tamamen size özel olarak hazırlanacak Kişiye Özel Aşk Çikolata Konservesi, ilg..

Hızlı Gör

Kişiye Özel Çikolatalar Özel Kutusunda

74,90 TL

İşte bu tatlı hediye, güzel aşkınızın mazisinde tatlı bir sevgililer günü hatırası olarak kendisine özel bir yer bulacaktır. Kırmızı renkteki özel hediye kutusu içerisinde farklı adet kombinasyonları ile beğeninize sunduğumuz fotoğraf baskılı çikolatalar, sevgilinizi mutlu edebileceğiniz eşsiz tatlıklıkta bir hediyeye dönüşüyor. Her biri sizin için..

Hızlı Gör

Kişiye Özel Film Gibi Aşkımız Çikolatası

99,90 TL

Gerçek hayatta yaşadığınız o büyük aşkınızı, bir de film kareleri içinde görmek ister miydiniz?.Üstelik bu şahane keyfi yaşarken bir diğer yandan da parmaklarınızı yiyebileceğiniz kadar lezzetli sütlü çikolatalar elinizin altında olsun! Film şeridi şeklinde tasarlanmış özel kapağı ve içerisinde yer alan film şeridi tasarıma sahip çikolatalarıyla Ki..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 31 (3 Sayfa)