Bileklikler

Bileklikler

Izgara Görünümü:
Hızlı Gör

Deri Kordonlu İsme Özel Metal Bileklik

69,90 TL

Şu günlerde bileklik kullanmak oldukça moda! Eğer siz de bileklik takmayı seviyorsanız işte size bileğinize çok yakışacak isminize özel bir bileklik modeli. Hesaplı fiyatıyla olduğu kadar zarif görünümüyle de etkileme potansiyeline sahip bu özel bileklik satın alınmak üzere şimdi sahibini arıyor. Metali üzerine dilediğiniz ismi yazdırabileceğiniz D..

Hızlı Gör

Erkeklere Özel Mors Alfabesi Bileklik

69,90 TL

Erkeklere özel Mors Alfabesi bileklik, işte bu tarihi derinliği olan alfabe türü ile hazırlanan benzersiz bir armağan. Dilediğiniz ismin, istediğiniz mesajın üzerinde Mors Alfabesi şeklinde yazılacağı bu bileklikle sevdiğinize eşsiz bir sürpriz yapabilirsiniz. ...

Hızlı Gör

Hediyelik İsme Özel Bileklik

314,90 TL

Bayana yıldönümünüzde ne hediye alınır sorusuna anlamlı bir cevap niteliğindeki isim baskılı bileklikler şimdi siparişlerinizi bekliyor. En mutlu anlarınızı sevdikleriniz ile beraber bir hediye alarak kutlayabilirsiniz. Mutluluğun sembolü olan hediyelik eşyaları en doğru şekilde Hediyemen adresinde bulabileceksiniz. Şimdi ilginiz çekecek olan birbi..

Hızlı Gör

İki İsimli Kalpli Sevgili Bileklikleri

119,90 TL

Üzerinde sevgilinizle birlikte isimlerinizin lazer işleme teknolojisi ile kalıcı bir şekilde yazılacağı bu çift bileklikleri, kolunuzu süslemekle kalmayıp, aşkınızdan esintiler taşıyacak. İsimlerinizin arasında kalp figürünün yer aldığı ve daha da romantik bir karaktere bürünmüş olan iki isimli bileklik harika bir resim veriyor. Eğer siz de hem siz..

Hızlı Gör

İki İsimli Sevgililere Özel Bileklik

119,90 TL

Hediyemende yer alan ve sevgililer için özel olarak tasarlanmış olan emsalsiz bileklik modelleri içerisinde karar kılmakta zorlanacağınız kesin. Bir başka sevgili bileklik modeli ise biri sizin, diğeri ise sevgilinizin ismine özel olarak sıfırdan üretilecek olan bu iki isimli bileklik. İsimlerinizin üzerinde yer alıyor olması bu güzel bileklik mode..

Hızlı Gör

İki İsimli Sonsuzluk Simgeli Sevgili Bileklikleri

119,90 TL

Üzerinde yazılı olacak isimlerinizle anlamlı ve havalı şekilde fantastik bir görüntüye ulaşacak olan isimlerinize özel metal bileklik, çevrenizdeki birçok kimsenin hayran bakışlarını üzerine çekecektir. Dilediğiniz isimlere özel şekilde bilekliklerinizi müsaade edin hediyemen sizin için üretsin. Aşkla tutuşan heyecan dolu kalbiniz her attığında sev..

Hızlı Gör

İki İsimli ve Tarih Yazılı Kişiye Özel Bileklik

69,90 TL

Güzel anılarınızı baktıkça size hatırlatacak ve yanı sıra bileklerinize de zarif bir hava katacak olan İki İsimli ve Tarih Yazılı Kişiye Özel Bileklik modelimizle tanışmanızın tam vaktidir. Profesyonel şekilde büyük bir titizlik ve dikkatle hazırlanacak olan size özel aşk bilekliğiniz ile sevgilinize büyüleyici bir sürpriz yapabilmeniz artık çok ko..

Hızlı Gör

İsimli Zarif Bileklik

314,90 TL

Üzerinde seni seviyorum hediye notu yazan bir hediye ile sevgilinizi can evinden vurabilir, onu etkileyebilirsiniz. Değer verdiğiniz birine alacağınız bu hediye bizce tam yerli yerinde bir seçim olacaktır. Seni seviyorum mesajınızı etkileyici bir biçimde sevgilinize iletecek olan isimli ve tarihli bu bileklik ile ona hoş bir jest yapabilirsiniz. Di..

Hızlı Gör

İsme Özel Deri Kayışlı Erkek Bileklik

69,90 TL

Sportif ve ağır duruşu ile kişiye özel yazılı bileklik, sıradan ve klasik bilekliklerin günümüz teknolojisi ile harmanlanmış mükemmel bir yorumu. Üzerine lazer kazıma metodu ile istediğiniz ismi yazdırabileceğiniz bu bileklikle zerafetinizi ve şıklığınızı bileğinizde taşıyacaksınız. İster kendiniz, istersenizde bir sevdiğiniz için hazırlatabileceği..

Hızlı Gör

İsme Özel Deri Sevgili Bileklikleri

119,90 TL

Bileklerinizi büyüleyici görüntüsü ile süsleyecek olan bu güzel 2li bileklikler, isimlerinizin de üzerine yazılmasıyla birlikte sonsuzluk esintilerini getirecek. İsme Özel Örgü Sevgili Bileklikleri ile sevgiliye özel hediyeler bulmak artık hiç de zor olmayacak. Lazer işleme teknolojisi ile üzerine yazılacak isimlerinize ise hiçbir olmayacak ve sons..

Hızlı Gör

İsme Özel Mors Alfabesi Bileklik

69,90 TL

Erkek ve kadın kullanımına müsait olan unisex kişiye özel bileklikler, şıklığınıza bir armağan olsun! Her baktığında aynada kendisini daha güzel görmek isteyen kadınların hayallerine isme özel bilekliler ile siz de dokunabilirsiniz. Yüzlerini güldürecek eşsizlikte sıra dışı bileklik tasarımları ile şimdi sizler de tanışabilirsiniz. ...

Hızlı Gör

İsme Özel Paslanmaz Çelikten Bileklik

69,90 TL

İsim ve soy isminizin üzerinde yer alacağı bu şık bileklikle caddede, okulda, mahallede, toplu taşıma araçlarında kısacası her yerde gözler üzerinizde olacak. Tişörtle birlikte veya kollarını sıyırarak gömleğinizle kullanabileceğiniz bu göz kamaştırıcı bileklik prestijinizi TOP noktalara taşıyacak. Hem çok havalı, hem de yalnızca size özel olarak h..

Hızlı Gör

İsme Özel Zarif Bileklik

69,90 TL

Sevdiğiniz kişiye bir hediye almak istiyor ama tam olarak hediye fikirleri hakkında bir bilginiz yoksa eyvah dediğiniz noktada olabilirsiniz. Oysa en güzel hediyelik alışveriş sitesinde en kusursuz hediye fikirleri ile sevdiklerinize arzu ettiğiniz hediyeleri seçebilirsiniz. İsme özel zarif bileklik harika bir hediye fikri olabilir örneğin. Bir tık..

Hızlı Gör

Kişiye Özel Aşkımızın Koordinatları Bileklik

69,90 TL

Spor tasarımlı bileklikler son zamanların en gözde aksesuar takılarından biri haline gelmeyi başarmıştır. Biz ise bu çok beğenilip, çok tutan bilekliklerle inanılmaz enteresan ve inanılmaz orijinal hediyelik aksesuarlar tasarlıyoruz. Misal ürün resminden de detaylarını görebileceğiniz kişiye özel Aşkımızın Koordinatları Bileklik ile yaşadığınız şeh..

Hızlı Gör

Kişiye Özel Bileklik ve Kolye Seti

489,90 TL

Kolye ve bileklikten oluşan bu müthiş takı seti şahane bir aksesuar kutusu içerisinde sunuluyor. Biricik sevgiliniz küçük hediye kutunuz içerisinde ne olduğunu bir kaç deneme ile muhtemelen tahmin edebilir ama isimlerinize özel bir takı setinin kutunuzdan çıkabileceğini eminiz ki tahmin edemeyecektir. Bu mutluluk ona bir ömür akıldan çıkmayacak har..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 31 (3 Sayfa)