Axess, Maximum, Bankkart'a 3 ve 6 | Bonus, Worldcard'a 3, 6 ve 9 | Cardfinans'a 3 taksit fırsatı
Hadisi Şerif Yazılı Cam Masa Saati

Hadisi Şerif Yazılı Cam Masa Saati

Kişiye Özel Hediye

Model TI100005856P
Stok Durumu: Stokta var
Görüntülenme 0 kere
Ürün Özellikleri
199,90 TL

Peşin fiyatına 9 aya varan taksit fırsatı!

Ücretsiz - Aynı Gün Kargo
Paranız %100 Turuncuilan Güvencesi Altındadır

Bu Ürüne Özel Kampanya ve Fırsatlar

Kredi kartınıza özel sunulan avantajlı taksit seçenekleri
Ödeme bilgileri ekranına kredi kartınızın bilgilerini girdiğinizde kartınıza sunulan taksit seçeneklerini görebilirsiniz

Ürün Açıklaması

İslam Dininin Peygamberi Hz.Muhammedin (S.A.V) mübarek dudaklarından çıkan her söz, müslümanlarca büyük bir değer görmekte ve mukaddes kabul edilmektedir. Hadisi Şerif olarak telaffuz edilen Hz.Muhammede ait tüm sözler (Hadisler) ve peygamberimizin davranışları aynı zamanda dinimizin genel kurallarını da oluşturmaktadır. Üzerine Hz. Muhammedin dilediğiniz hadisini yazdırabileceğiniz Kişiye Özel Hadisi Şerif Yazılı Cam Masa Saati ile en sevdiğiniz sözler her an karşınızda sizinle beraber olacak! .

İncelediğiniz ürünle ilgili kullanıcı yorumları

Hadisi Şerif Yazılı Cam Masa Saati

0.0

5 Yıldız

(0)

4 Yıldız

(0)

3 Yıldız

(0)

2 Yıldız

(0)

1 Yıldız

(0)

kisiyeozel.net'dan sipariş verdiğinizde, bir onay e-postası alacaksınız. Siparişiniz gönderildikten sonra, siparişinizin gönderimi için takip bilgileri size e-posta ile gönderilecektir. Ödeme işlemi sırasında Sipariş Bilgileri sayfasından tercih ettiğiniz kargo yöntemini seçebilirsiniz.


Siparişinizi almak için geçen toplam süre aşağıda gösterilmiştir:

img

Toplam teslimat süresi, siparişinizin verildiği andan size teslim edildiği ana kadar hesaplanır. Toplam teslimat süresi, işlem süresi ve nakliye süresine bölünmüştür.

İşlem süresi: Eşyalarınızı depomuzdan kargolamaya hazırlamak için geçen süredir. Bu, öğelerinizin hazırlanmasını, kalite kontrollerinin gerçekleştirilmesini ve sevkiyat için paketlemeyi içerir.


Nakliye süresi: Öğelerinizin depomuzdan varış noktanıza geçme süresi.


Yerel deponuzdan nakliye önemli ölçüde daha hızlıdır. Bazı ücretler geçerli olabilir.


Ek olarak, nakliye süresi, bulunduğunuz yere ve paketinizin nereden geldiğine bağlıdır. Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen müşteri hizmetleri ile iletişime geçin. Sorununuzu mümkün olan en kısa sürede çözeceğiz. Alışverişin tadını çıkarın!